Jsme firma, která vyvinula a vlastní software pro optimalizaci nákladů domácností, firem, obcí i veřejných subjektů.
Pod značkou e-Aukční portál s.r.o. působíme od roku 2013, naše zkušenost s elektronickými aukcemi však sahá až do roku 2010, kdy jsme fungovali pod názvem E.P.V.Trading.

V rámci našeho působení jsme se vždy specializovali na snižování cen při nákupu, tzv. holandská aukce kdy pro nakupujícího vítězila nejnižší nabídka za daný produkt či službu. Způsobem holandské aukce pravidelně pomáháme nakupovat služby, energie a další komodity. Za naší značkou stojí portfolio spokojených zákazníků, protože klademe důraz na osobitý přístup a férové jednání.

Když pomáháme nakupovat za minimální cenu, můžeme pomoci i prodávat za maximální cenu.

Na základě poptávky našich zákazníků jsme se rozhodli vyvinout software, který umí i opačný (anglický) způsob aukce, tedy navyšování ceny a možnost výhodnějšího prodeje. Chtěli jsme vytvořit nástroj, díky kterému si každý bude moci zadat vlastní aukci a prodat či nakupit nemovitost případně jiné cenné komodity (např. auta, umění atd.).

Kvalitně odvedená práce a spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležitá, proto spolupracujeme se zkušenými advokáty a makléři, zkrátka specialisty v oboru, a jsme připraveni Vám kdykoliv pomoci, aby byl Váš prodej i nákup úspěšný a výhodný.

Podívejte se na aktuální nabídku ZDE.